کارت تخفیف دندانپزشکی در اصفهان

کارت تخفیف دندان پزشکی در اصفهان از طریق امیدان سلامت امکان پذیر است. کاهش هزینه های سلامت دهان و دندان از اهداف اصلی شرکت امیدان تخفیف ایرانیان در استان اصفهان است. شما می توانید در اصفهان نزد حاذق ترین دندان پزشکان تخفیفات استثنایی تا سقف 25 درصد دریافت کنید و این تخفیف ها شامل تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندان شامل ارتودنسی، ایمپلنت، عصب کشی و…. خواهد بود. برای این منظور کافی است که همین حالا با پشتیبانی ما تماس بگیرید و شرایط دریافت کارت تخفیف خدمات دندان پزشکی در اصفهان را جویا شوید.

کارت تخفیف دندان پزشکی امیدان سلامت در شهر اصفهان شامل کدام خدمات است؟

تمامی خدمات دندان پزشکی اعم از درمانی و زیبایی شامل تخفیف خواهند شد. شما می توانید با دریافت کارت تخفیف، به همراه خانواده از تمامی خدمات دندان پزشکی تا سقف 25 درصد تخفیف استفاده کنید.

چگونه کارت تخفیف دندان پزشکی اصفهان را دریافت کنیم؟

اگر داوطلب دریافت کارت تخفیف دندان پزشکی هستید، می توانید از طریق شماره تماس 02166563604 با همکاران ما تماس حاصل کنید. شرایط دریافت و مدارک مورد نیاز با توجه به انفرادی و یا گروهی بودن کارت های تخفیف به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین با وارد شدن به بخش کارت تخفیف در منوی بالای صفحه، می توانید نوع کارت مورد نظر خود را انتخاب و مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین پرداخت نمایید و از خدمات دندانپزشکی با تخفیف استفاده نمایید.

مبلغ پرداختی برای دریافت کارت تخفیف امیدان سلامت چقدر است؟

برای آگاهی از قیمت ها و هزینه مورد نیاز برای دریافت کارت تخفیف دندان پزشکی لازم است با مشاورین ما تماس بگیرید. اما به طور کلی این مبلغ حدود 2 میلیون تومان را شامل می شود.

لیست دندان پزشکان و مراکز دندان پزشکی طرف قرار داد در اصفهان را چگونه بیابیم؟

برای اطلاع از مراکز طرف قرارداد برای استفاده از کارت تخفیف دندان پزشکی در اصفهان به بخش مراکز طرف قرارداد در منوی بالای صفحه مراجعه نمایید. در این بخش می توانید لیست دندان پزشک هایی که در استان اصفهان خدمات درمانی و زیبایی دندان پزشکی را تا سقف 25 درصد تخفیف ارائه می دهند گردآوری شده است.

کارت تخفیف دندان پزشکی امیدان سلامت در اصفهان چقدر فرصت استفاده دارد؟

برای دریافت تخفیف ها و کاهش هزینه های درمانی در بخش دندان پزشکی با استفاده از کارت تخفیف دندان پزشکی امیدان سلامت در اصفهان شما به مدت 1سال می توانید از تحفیف های 10، 15 و 25 درصدی آن به صورت نامحدود استفاده نمایید.