ما در شرکت امیدان تخفیف ایرانیان با احترام به حریم شخصی کاربران، تنها برای خرید محصول، اطلاعاتی را از کاربر دریافت می کنیم. برای ارسال محصولات از کاربران اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل دریافت می شود تا پردازش و ارسال کالا در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و درصورتی که هر گونه مشکلی به وجود بیاید ما بتوانیم هویت اصلی خریدار را مشخص کنیم و پاسخگوی کاربران عزیز باشیم. کلیه فعالیت های سایت امیدان سلامت مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می شود و تمامی اطلاعات کاربران نزد ما محفوظ می باشد و ما به هیچ عنوان اطلاعات کاربران را در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار نمی دهیم.

سایت امیدان سلامت نیز همانند سایر وب سایت ها تنها از جمع آوری IP و کوکی استفاده می کند. اطلاعات شخصی کاربران نزد سایت ما محفوظ می باشد و از دادن اطلاعات کاربران به شخص یا سازمان دیگر خودداری می کند مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف می باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای شرکت امیدان تخفیف ایرانیان وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت حق هر گونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

همچنین شرکت امیدان تخفیف ایرانیان با نصب و یا استفاده از اپلیکشن با اخذ اجازه از کاربر اطلاعات زیر را به صورت ناشناس از کاربر اخذ می کند. این اطلاعات در حد ضرورت و متناسب با مقاصدی از جمله مطالعه علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی و تجربه کاربری در هنگام استفاده از وب سایت و اپلیکیشن امیدان سلامت و به نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط نباشند.

 

ما در امیدان سلامت برای نگهداری اطلاعات و حریم شخصی شما کاربران عزیز تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم و امیدواریم که خریدی امن، راحت و بی دردسر را با ما تجربه کنید. 

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید :